Zachowaj ostrożność przy niektórych programach partnerskich

Słabe punkty programów partnerskich » Zachowaj ostrożność przy niektórych programach partnerskich

 

uwaga na piramidy finansoweSą osoby i firmy, które są gotowe zarabiać za wszelką cenę. Wszyscy pamiętamy słynny Amber Gold. Niektóre tego typu firmy tworzą programy partnerskie aby zapewnić sobie szeroki dostęp do potencjalnych klientów. Partnerów pozyskują kusząc ich wysokimi prowizjami, które mają zapewnić wysokie dochody i dostatnie życie. Bądźmy więc ostrożni przed przystąpieniem do programów udzielających pożyczki lub kredyty. Niektóre z takich firm pożyczkowych mają oprocentowanie sięgające kilkuset procent. Warto sprawdzić czy firma oferująca pożyczki lub kredyty, która Cię interesuje znajduje się pod nadzorem Komisji Nadzoru Finansowego oraz opinie w internecie na jej temat.

 

Są też tzw. programy partnerskie, które mają charakter piramid finansowych. Zazwyczaj trzeba coś kupić (np. voucher o wartość X zł) lub zainwestować Y €  oraz zdobyć V kolejnych osób do programu aby sporo zarobić.  Nie polecamy takich programów i przestrzegamy przed nimi - bo ktoś może zarobić twoim kosztem.

 

Spotyka się też programy partnerskie, które unikają wypłacania wynagrodzenia partnerom lub odwlekają to bardzo w czasie. Z tego względu przed przystąpieniem do programu warto zajrzeć tutaj: http://www.szuwi.com/forum/12-oszusci/